יצירת אווטר

יצירת אווטר

תוכן עניינים

מה הם אווטרים?

אווטרים הם דמויות דיגיטליות שנוצרות באמצעות גרפיקה ממוחשבת. ניתן להשתמש בהם בהפקת וידאו כדי ליצור דמויות מציאותיות שנראות ונעות כמו אנשים אמיתיים.

כדי ליצור אווטרים אלה, מפיקי וידאו יכולים להשתמש בבינה מלאכותית כדי לנתח פנים ותנועות אנושיות אמיתיות, ולאחר מכן להשתמש במידע הזה כדי ליצור מודל דיגיטלי של אדם שנראה ונע בדיוק כמוהם. ניתן להשתמש ב-AI גם כדי לשלוט בתנועות האווטאר, מה שגורם לו להיראות כאילו הוא זז באופן עצמאי ואנושי.

איזה סוגי אווטרים אפשר לייצר?

ישנם סוגים רבים ושונים של אווטרים שניתן ליצור לשימוש בסרטונים, והם יכולים לשמש למגוון מטרות שונות. הנה כמה דוגמאות:

 • אווטרים של דמות: אלו הם אווטרים שנוצרו כדי לייצג דמות מסוימת בסרטון. לדוגמה, במשחק וידאו, אווטאר עשוי לייצג את דמותו של השחקן. 
 • עוזרים וירטואליים: אלו הם אווטרים שנועדו ליצור אינטראקציה עם אנשים ולעזור להם במשימות. לדוגמה, חלק מהאתרים משתמשים באווטארים כדי להדריך משתמשים בתהליך הרשמה.
 • שחקנים וירטואליים: אלו הם אווטרים שנוצרו כדי להופיע בסרטים ובתוכניות טלוויזיה. לדוגמה, אווטאר עשוי להיווצר כדי לייצג דמות מסוכנת מדי או הקשה לביצוע בחיים האמיתיים.
 • שגרירי מותג: אלו אווטרים שנוצרו כדי לייצג חברה או מותג. לדוגמה, אווטאר המייצג קמע של חברה.

מה אפשר לעשות עם אווטר?

אווטרים יכולים לשמש למגוון מטרות שונות:

 • ליצור דמויות מציאותיות: ניתן להשתמש באווטרים כדי ליצור דמויות שנראות ונעות כמו אנשים אמיתיים. זה יכול להיות שימושי בסרטים או במשחקי וידאו, כאשר המטרה היא ליצור חוויה מציאותית עבור הצופה. שימוש נוסף בדמות אווטר מציאותית יכול להיות לדוגמה לנציג חברה (או מנכ"ל) אשר מעוניין להוציא מסרים ללקוחות או לעובדי החברה באופן דינאמי ותדיר. 
 • הפיכת סרטונים לאינטראקטיביים יותר: ניתן להשתמש באווטרים כדי ליצור אינטראקציה עם הצופים, להדריך אותם בסרטון או לעזור להם במשימות.
 • עזרה ביצירת מודעות למותג: ניתן להשתמש באוואטרים כדי לייצג חברה או מותג, ולעזור בבניית מודעות ונאמנות למותג.
 • כדי לספק שירות לקוחות: ניתן להשתמש באווטרים כדי לספק שירות לקוחות, לענות על שאלות ולעזור ללקוחות עם הצרכים שלהם.

יתרונות לשימוש באווטרים בסרטונים:

 1. התאמה אישית: ניתן להתאים בקלות אווטרים שנוצרו בעזרת בינה מלאכותית כך שיתאימו למטרה או לקהל ספציפיים. ניתן לעצב אותם כך שיתאימו לאסתטיקה של מותג או לייצג פרסונה ספציפית, כגון עוזר וירטואלי.
 2. חסכון בזמן ותקציב: יצירת סרטון עם אווטאר שנוצר ע"י בינה מלאכותית יכולה להיות זולה ומהירה באופן משמעותי מאשר העסקת שחקנים או יצירת אנימציה רגילה. זה רלוונטי במיוחד אם צריך ליצור מספר סרטונים או אם התוכן מיועד לשימוש לתקופה ממושכת.
 3. עקביות: עם אווטאר שנוצר בעזרת בינה מלאכותית, ניתן להשתמש באותה דמות במספר סרטונים, מה שמבטיח זהות ויזואלית עקבית על פני סדרה של סרטונים.
 4. הנגשה: אווטרים שנוצרו על ידי AI יכולים להפוך סרטונים לנגישים יותר לאנשים כבדי שמיעה או שמדברים בשפה אחרת. על ידי שימוש בטכנולוגיית המרת טקסט לדיבור, האווטאר יכול לספק כתוביות ותרגומים בזמן אמת.

יצירת אווטר – חסרות 

 1. חוסר במגע אנושי: אווטרים שנוצרו על ידי בינה מלאכותית עשויים שלא לשדר את אותם רגשות או עומק אופי ששחקן אנושי מסוגל לספק. זה יכול לגרום לסרטון להרגיש פחות אישי או מרגש לחלק מהצופים.
 2. הבעות ושפת גוף מוגבלים: בעוד שחלק מהאווטרים שנוצרו על ידי AI יכולים לחקות הבעות פנים אנושיות, ייתכן שהם לא יוכלו לשחזר את כל מגוון הרגשות האנושיים, מה שגורם לסרטון להרגיש פחות אותנטי.
 3. עקומת למידה: יצירת אווטאר שנוצר בינה מלאכותית ושילובו בסרטון דורש ידע טכני מסוים ויכול לקחת זמן למי שלא מכיר את הטכנולוגיה.
 4. אפקט רתיעה: אפקט המתרחש כאשר אווטאר שנוצר עם בינה מלאכותית נראה כמעט אנושי אבל לא בצורה מוחלטת, מה שגורם לו להרגיש לא טבעי או מרתיע עבור הצופה האנושי.

כלי AI בולטים ליצירת אווטר

Synthesia

Synthesia הוא ללא ספק כלי הווידאו ליצירת אווטארים מבוססי בינה מלאכותית המוביל כיום בשוק, המאפשר להפוך את יצירת הווידאו למטלה פשוטה יחסית למה שהתרגלנו להכיר עד היום.
עם Synthesia, אפשרי ליצור בקלות הדגמות, סרטונים חינוכיים, וסרטונים שיווקיים.

התוכנה מגיעה עם עשרות רבות של אווטארים שניתן לבחור מתוכם – חלקם אף יכולים לשמש בסרטים ייעודיים – כגון אנשי רפואה, סגל הוראה, כוחות הצלה ועוד. במנוי הפרימיום ניתן אף לייצר אווטר מותאם אישית, על בסיס צילומי וידאואיכותיים של אדם ספציפי. Synthesia מציעה כלים רבים ליצירת הוידאו בקלות ובמהירות. בנוסף, Synthesia מאפשרת  ליצור סרטונים בעשרות שפות, מה שמאפשר גמישות רבה להפקת סרטים לקהל בכל העולם.

Elai

Elai הוא כלי וידאו בינה מלאכותית המסוגל ליצור במהירות מספר גדול של סרטים. זוהי תוכנה מצויינת לעריכת וידאו עם סיוע של בינה מלאכותית. Elai מכילה יצרן אווטאר מובנה המאפשר לבחור מתוך כמה עשרות אווטארים מוכנים מראש, או ליצור אווטאר מותאם אישית בשיתוף פעולה עם Elai.

חוץ מזה, Elai כולל תרגום אוטומטי המאפשר יצירת וידאו במספר שפות. נוסף על כך, יש מגוון רחב של תבניות וידאו המותאמות לעיצוב סרטונים בטעמים שונים.

Synthesys

Synthesys היא אחת מפלטפורמות המדיה הוירטואליות המובילות לאווטרים מבוססי בינה מלאכותית. עם יכולות הוידאו שלה, ניתן בקלות להמיר טקסטים המוזנים לתוכנה לסרט עם מראה ריאליסטי. אפשרי גם לשפר את תוכן הווידאו הקיים עם כלי עריכת הווידאו. ל Synthesys יש טכנולוגיית (TTV (Text-To-Video שהופכת תסריטים לסרטונים בצורה מהירה ופשוטה לכל משתמש.

ובשורה תחתונה

לסיכום, בעוד שאוואטרים שנוצרו על ידי AI יכולים לספק פתרון חסכוני וניתן להתאמה אישית ליצירת סרטונים, ייתכן שהם לא יתאימו לכל סוגי הסרטים ויתכן שלא ירשימו את כל הצופים. חשוב לקחת בחשבון את הקהל ואת המטרה של הסרטון כשמחליטים אם להשתמש באוואטר שנוצר בעזרת בינה מלאכותית.

אולי יעניין אותך גם

מדיניות פרטיות

א. הקדמה ב. קרדיטהמסמך הזה נוצר בעזרת תבנית של SEQ Legal (seqlegal.com) ושונתה על ידי Website Planet (www.websiteplanet.com) ג. איסוף פרטים אישייםייתכן שהסוגים הבאים של

להמשך קריאה »
סרט תדמית לעסק קטן
סרט תדמית לעסק קטן

הפקת סרט תדמית לעסק קטן – טיפים שיחסכו לכם המון סרטון תדמית לעסק קטן הוא כלי מצוין לקידום המוצרים והשירותים של עסקים קטנים. ניתן להשתמש

להמשך קריאה »